[Szort] Koniec pewnego etapu

Szorty

Siedzenie na kwarantannie nie nastraja optymistycznie. Aż chce się uciec w popkulturowy świat i z niego nie wyglądać nawet na chwilę, jednak branżowe newsy nie przejrzą się same. Kto inaczej poinformowałby Was o wtorkowych, otwartych beta testach Ninjali? No właśnie.

W przerwach między jedzeniem owsianki a piciem kawy czytam sporo. Niestety koronawirus dotyka też w widoczny sposób środowisko gier. Pod znakiem zapytania stoi nawet premiera PS5, jednak na rodzimym podwórku też czasami dzieje się nienajlepiej. Mowa tu oczywiście o wypowiedzeniach wręczonych dziś wszystkim redaktorom CD Action.

Mimo wyraźnej, spadkowej kondycji pisma od wielu lat, chyba nikt nie liczył się na poważnie z możliwością zniknięcia czasopisma z rynku. Dla większości współczesnych graczy CDA jest czymś co było zawsze i kształtowało gusta muzyczne, książkowe i oczywiście growe. Choć wielu dawnych autorów już tam nie pisze, w pewnym sensie marka pozostaje kultowa i perspektywa braku tej gazety ;) wywołuje trochę wewnętrznego smutku. Zobaczymy, co przyniesie czas.

Tymczasem beta testy Ninjali (takie tam nowe IP, dziwaczny crossover Splatoona z Super Smash Bros) już jutro o 21. Gramy przez pełną godzinę. Kto jeszcze nie słyszał – do jutra można ogarnąć, co to jest i z czym się je. Najwięcej zapewne powie Wam poniższe developer diary, mające już trzy odcinki.

Ciągle coś pisze, gdy wszyscy już mają jej dość, to publikuje na stronie. Tropiciel błędów (z różnym skutkiem). Lubi jRPG i visual novel, ale bardziej te pierwsze. Czasami obejrzy jakieś anime.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcielibyśmy poznać Twoje myśli, skomentuj!x