[Szort] Co w branży piszczy? #5

Szorty

Po nieco dłuższej niż zazwyczaj przerwie wracam z kolejną porcją nowinek. Powoli zbliżamy się do sezonu ogórkowego, więc nowości będzie mniej. Taki okres to dobra okazja na ogranie rosnącej górki dobrych tytułów. Zapraszam do podsumowania ostatnich dwóch tygodni!

1. Splatoon

[Szort] Co w branży piszczy? #5 - splatoon-1

W najbliższych dniach grę czeka aktualizacja, moim zdaniem nieco za mała jak na rocznicę. Dostaniemy trochę broni i kilka poprawek plansz. Wcześniejsze paczki dodawały jedynie wariacje tych samych broni, brakuje nowych map, ciągle te same tryby rozgrywki. Gra obecnie wieje już nudą i niestety nowy path nic w tym temacie nie zmieni. Szkoda, mogli się bardziej postarać.

2. Pokémon Sun&Moon

[Szort] Co w branży piszczy? #5 - pokemon_sun_moon_logos.0

Na sieci pojawił się nowy trailer gry. Przybliża on nieco legendarne stworki, pokazuje nowy region oraz prezentuje protagonistów części. Tym razem klimat zdecydowanie odstaje od wszystkich wcześniejszych, mamy np. wyluzowanego profesorka. Na sam koniec filmiku prezentowany jest też dziwny Pokédex… Powiem tak, coraz bardziej chce w to zagrać!

3. E3 2016

[Szort] Co w branży piszczy? #5 - E3-2016

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna odsłona Electronic Entertainment Expo. Od 14 do 16 czerwca w Los Angeles giganci branży gier komputerowych będą puszyć się i przekonywać wszystkich o własnej fajności. Niestety w tym roku za dużo ekscytujących nowości nie będzie. Wygląda na to, że wielka trójca trochę olała targi E3. Zapowiedzi Sony czy Microsoftu nie śledziłem, a Nintendo zawiodło mnie informacją o tym co pokażą. Za niecałe 10 dni przekonany się jak będzie w rzeczywistości. Obym się zaskoczył, którąkolwiek ze stron.

Prywata: wiem, trochę mało jak na dwa tygodnie, ale po prostu nic ciekawego w moim odczuciu się nie działo. Mam za to trochę więcej czasu na granie, Bayonetta 2, Kirby: Planet Robobot oraz Tokyo Mirage Session #FE to tylko niektóre z tytułów jakimi, razem z Trikiem, obecnie się cieszymy. Tak, tak trochę bezczelnie wspomniałem akurat o tych dwóch, których premiery dopiero będą (:P). Nie martwcie się niedługo przeczytacie o nich bardziej wyczerpujące materiały zatem odwiedzajcie nas regularnie!

Zobacz również

Boberski
Typowy geek. Programista, gracz, miłośnik mangi i anime. Szczególnie umiłował sobie gry przygodowe oraz MMO, jednak nawet wrodzony brak refleksu nie zniechęca go do grania w inne gatunki.