[Szort] Expij na kwarantannie, miesiąc pierwszy

Szorty

Wiecie co? Dzięki miesiącowi pracy zdalnej do głowy przychodzą naprawdę głupie pomysły. A po godzinach spróbujcie zamknąć się na wyspie zamieszkanej przez antropomorficzne zwierzątka (tak tak, mowa tu o Animal Crossing: New Horizons).

Nagle okazuje się, że na półce stoi sporo nieprzeczytanych mang i ln, a obok zalegają pudełkowe jRPG, niektóre zdobyte z wielkim trudem. Nie zrozumcie mnie źle, mimo kupowania dużych ilości popkulturowego śmiecia większość poznałam bardzo dobrze. Niestety bywają takie niechlubne wyjątki, jak Bravely Second: End Layer. Wszak niedługo premiera Bravely Default II, trzeba być przygotowanym na wszystko.

Tak, tak, kwarantanna to czas idealny do przechodzenia wszystkiego, co popadnie. Do przypomnienia sobie o istnieniu iPada, po którym można gryzmolić – efekty zresztą możecie podziwiać na stronie (a raczej nędzne próby mazania assetów, podobające się chyba tylko mnie samej). 30 tomów mangi. Udekorowane miasteczko w AC. Głupie wpisy na stronie. A Boberski? Boberski Persona 5 Royal. Możecie być z Expijowa naprawdę dumni.


Henry to mój ulubiony villagers. A flagą Boberskiego była wielka parówa.

No i najważniejsze – jeżeli chcecie jeszcze grać na swoim Nintendonte, koniecznie włączcie weryfikację dwustopniową swojego konta. Kto wie, co ostatnio dzieje sie się na serwerach.

Ciągle coś pisze, gdy wszyscy już mają jej dość, to publikuje na stronie. Tropiciel błędów (z różnym skutkiem). Lubi jRPG i visual novel, ale bardziej te pierwsze. Czasami obejrzy jakieś anime.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcielibyśmy poznać Twoje myśli, skomentuj!x