Na tej stronie wypadałoby krótko się przedstawić, prawda?

Moja przygoda z graniem zaczęła się dość wcześnie, bo za czasów Commodore 64. Wtedy jeszcze, nie do końca zdając sobie sprawę z zasad sterowania (i jako kilkuletni dzieciak) intensywnie dręczyłam Joystick grając w mniej wymagające tytuły typu Ninja czy Pitstop 2. Przez moje łapki przetoczył się wówczas piracki klon Atari 2600, nieco później klasycznie – podróbki NESa, bywające wówczas w prawie każdym polskim domu. W życiorysie przewinęły się również krótkie znajomości z Nintendo 64, PSX oraz standardowo PC w charakterze grywarki. W czasie szóstej generacji niestety żadnego sprzętu nie było dane mi przetestować, co staram się nadrabiać jako posiadacz konsol kompatybilnie wstecznych :)

Szczególnym upodobaniem darzę gatunek jRPG, niestety po macoszemu traktowany na polskim rynku. Z drugiej strony jednak ilość godzin, którą trzeba poświęcić, aby dogłębnie zapoznać się z co ciekawszymi tytułami  gatunku, urosłaby w siłę… Uwielbiam także klasyczne platformówki (których niestety coraz mniej), wyścigi (głównie te arkadowe), shootery, zdarzy się też poświęcić chwilę grom logicznym. Sentymenalnie głównie przy konsolach Nintendo.

Poza tym – zawodowo programuje w różnych technologiach, w wolnych chwilach poza graniem miesza odczynniki na kuchennej szafce albo ogląda z zapartym tchem kolejne serie anime. Jakoś-tam zawsze powiązana z pisaniem, ale to już zdecydowanie materiał na inną historię.


Chyba teraz moja kolej na kilka słów o sobie.

Programista, webmaster, gracz. Typowy geek z absolutnym brakiem refleksu w grach. Miłośnik przygodówek i HOGów. Gra we wszystko co się nawinie bez względu na to czy mu to wychodzi czy nie. Komercyjny twórca gier mobilnych. Niewielki talent literacki nadrabia uporem i wielogodzinnymi próbami.

Hobbystycznie zbiera konsole, czyta wszystko, co japońskie i próbuje swoich sił jako iluzjonista. Posiada doświadczenia aktorskie z łódzkiego teatru niezależnego w ŁDK. Wszystko wie najlepiej i w każdym temacie ma coś do powiedzenia, ogólnie za dużo gada niejednokrotnie doprowadzając tym Trika do szału.


Aktualnie w naszej kolekcji znajdują się:

Playstation 4 Slim, Playstation 3, Xbox One S, Xbox 360, Nintendo Switch, Wii U, Wii (wersja kompatybilna z grami z Gamecube), dwie PS Vita, N3DS, 3DS XL, DS Lite oraz Gameboy Advance.

Wszystkie teksty na stronie należą do nas, z wyjątkiem tych, które nie należą. Wszelkie prawa do fapania zastrzeżone.