[Szort] Oficjalna zapowiedź NEO: The World Ends with You

Szorty

Ostatnimi czasy niewiele wydarzeń jest mnie w stanie przyzwać na bloga. Premiery sprzętu nowej generacji, kompletny zastój w software na Nintendo Switch… to tematy, które raczej Trika ziębią niż grzeją. Okazuje się jednak, że newsletter Square Enix z którego zapomniałam się (szczęśliwie) odsubskrybować czasami potrafi zrobić dzień. Po 13 latach doczekaliśmy się kontynuacji The World Ends With You.

Muszę przyznać, że Neo robi wrażenie. Już po trailerze widać, że twórcy pozbyli się nieco klaustrofobicznych, małych lokacji i poruszanie się postaci wygląda bardziej jak w Megatenie, niż w pierwszej odsłonię TWEWY. Wątpliwe jest więc, że tym razem po kilku krokach w danej miejscówce dalej nie uda nam się poruszyć. W końcu gra docelowo ma być wydana na Nintendo Switch i PS4, a umówmy się, że to nie to samo, co stareńki DS.

O nowych bohaterach niewiele wiadomo – plotki głosiły, że kolejna część TWEWY będzie prequelem. Ze skąpego preview można poznać nowych bohaterów, a i fakt, że chodzi znów o Reapers Game wydaje się być oczywisty. Zabierzemy się więc najprawdopodobniej znów za ratowanie świata, jednak przy udziale nowych postaci.

W grę zagramy już latem 2021, a tymczasem serdecznie polecam część pierwszą, oraz wersję wydarzeń dla leniwych, czyli anime.

Ciągle coś pisze, gdy wszyscy już mają jej dość, to publikuje na stronie. Tropiciel błędów (z różnym skutkiem). Lubi jRPG i visual novel, ale bardziej te pierwsze. Czasami obejrzy jakieś anime.
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
20/01/2021 16:30

Odnoszę wrażenie że ten blog stał się martwy

Boberski
Admin
20/01/2021 17:13
Reply to  Krzysiek

Ranisz nasze serduszka, nie jesteśmy martwi, pracujemy w ukryciu nad zmianami i usprawnieniami. Trwa to trochę dłużej niż zakładaliśmy ale spokojnie, jesteśmy na finiszu!

Krzysiek
Krzysiek
20/01/2021 17:34
Reply to  Boberski

Cieszę się w takim razie, tym bardziej że nawet do końca nie spodziewałem się odpowiedzi na ten komentarz. A że moja lista anime jest już tak długa że ciężko mi cokolwiek wyszukać (A nawet jak znajdę to moje oczekiwania względem produkcji są już na tyle wysokie że często porzucam) to chętnie będę czekał na nowe artykuły. Też tak sobie trochę przejrzałem i wydaje mi się że powinno być nieco więcej treści dot. anime. To ten, powodzenia.

Boberski
Admin
20/01/2021 20:00
Reply to  Krzysiek

Postaramy się spełnić oczekiwania :) Tymczasem, udanego wieczoru: https://expij.pl/2021/01/komiks-expijowe-pieklo-odcinek-26-smierc.html

4
0
Chcielibyśmy poznać Twoje myśli, skomentuj!x