Oczy całego świata zwrócone są w stronę Switcha – bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę. Niemniej jednak ostało nam się kilka fantów związanych jeszcze tematycznie z Wii U. Jak je otrzymać? Szczegóły znajdują się w dalszej części wpisu :)

Zasady są proste, wchodzicie na stronę https://game.expij.pl/, wpisujecie swój nick oraz poprawny adres email i gracie w naszego prywatnego klona Flappy Bird! Wystarczy, że do zakończenia konkursu wbijecie jak największy wynik. Mamy do rozdania kilka koszulek oraz odrobinę plakatów. Konkurs trwa do końca maja tj. do środy 31/05/2017 do godziny 23:59.

Trzy osoby z największymi wynikami otrzymają po koszulce oraz po kilka plakatów. Wszystkie koszulki są licencjonowane, mają rozmiar L i krój męski. Nadruki do wyboru: Splatoon, Capitan Toad i Star Fox. O dostępnych plakatach będziemy informować na bieżąco – zwycięzcy wybiorą nagrody w kolejności pojawienia się na  podium. Tabelę wyników znajdziecie pod adresem https://game.expij.pl/. Życzymy powodzenia i wyśrubowanych wyników!

W razie jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o kontakt na adres kontakt@expij.pl.

UWAGA: gra będzie działać poprawnie tylko z wyłączonym Adblockiem i włączonym Javascriptem. Sugerujemy dodać stronę z grą jako wyjątek do blokera reklam.

Regulamin:

  1. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.
  2. Osoba zgłaszająca się do konkursu musi lubić Expij.pl na FB lub śledzić na Twitterze.
  3. Przekazanie nagrody odbędzie się za pośrednictwem poczty po uprzednim mailowym uzgodnieniu danych.
  4. Biorąc udział w konkursie uczestnik automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie imienia/pseudonimu na stronie www oraz profilach społecznościowych.
  5. Organizator może odmówić przekazania nagrody z podaniem przyczyny.
  6. Organizator ma prawo do wcześniejszego zakończenia konkursu.
  7. Każdą inną sytuację reguluje Prawo Wheatona.

Nagrody w konkursie dostarczył polski dystrybutor Nintendo – Conquest Entertainment.

Zwycięzcy