Dziś dla odmiany chciałabym się pochwalić naszymi zakupami :) Przygotowaliśmy dla Was mały, zdjęciowy unboxing. O dobre etui na 3DSa trudno – do wyboru są głównie wielkie pokrowce albo pouche, które zostawiają niewiele miejsca w torbie. Zwłaszcza najnowsze modele handheldów Nintendo (przede wszystkim mówię tu o małej wersji) mają dość ubogi zasób dostępnych etui.Z racji, że producent nie pisze wprost, z jakimi modelami konsol kompatybilne są dwa poniższe pokrowce uspokajam – swobodnie mieszczą się w nich wszystkie handheldy Big N od DSi w górę (zaznaczono to na opakowaniu, jednak w internecie ciężko znaleźć konkretną informację). Swobodnie przy tym to dobre słowo – zwłaszcza przy N3DS w etui zostaje trochę wolnego miejsca. Nie polecałabym do niego zwłaszcza wersji ze skorupą, z uwagi na okrągły kształt pokrowca, konsolka nieco w nim tonie. Zresztą, zobaczcie sami.

Zdjęcie 07.10.2015, 18 12 01Bullet Bill

Pocisk z Mario wybrałam z myślą o swoim N3DS. Shell poniżej wędruje na klasycznego 3DS XL White. Jest naprawdę duży!

Zdjęcie 07.10.2015, 18 12 15Koopa Shell

Tak, shell jest naprawdę aż tak duży, jak się wydaje po zdjęciach! Przyznam, że po wyjęciu go z amazonowej paczki jego rozmiary nieco mnie zszokowały.

Zdjęcie 07.10.2015, 18 20 29Bullet Bill kontra trikersowy N3DS

Jak widać po zdjęciu, po włożeniu konsoli w środku pozostaje jeszcze sporo wolnego miejsca. Przyznam, że Bullet Bill lepiej pasuje na XLkę Boberskiego – to połączenie wydaje się dużo lepiej spasowane. A, jak mniemam, najlepiej oba pokrowce będą się sprawdzały przy N3DS XL.

Zdjęcie 07.10.2015, 18 21 10Pokrowiec Boberskiego przygotowany do akcji!

Nie, breloczki nie były w zestawie – to konwentowa zdobycz Boberskiego ;) Koopa Shell nieźle współpracuje z XLką, natomiast do małego N3DS raczej się nie nadaje. Właściwie mogłabym zmieścić tutaj dwie konsole! Niestety, jak to czasami bywa, jeśli coś jest przeznaczone do wszystkiego, nie nadaje się do niczego. Posiadaczom większych wersji jednak zdecydowanie polecam. Przy pierwszym testowaniu pokrowców okazuje się, że oba zajmują w torbie czy plecaku zdecydowanie mniej miejsca, niż klasyczne etui. Są też wykonane z neoprenu, czyli będą wodoodporne. Polecam maniakom wolnej przestrzeni!

Cena: 5.99 £, Amazon.co.uk