Blog zależno-niezależny

Inne

Cześć, po dłuższej chwili powodowanej ogarnianiem tej, jakby nie patrzeć, dość skomplikowanej platformy blogowej i niecnym wykorzystaniu Miniona do testowania widgetów, możemy ruszać. Blogów o tematyce growej jest multum, ale chcielibyśmy stworzyć coś własnego i choć trochę wyróżniającego się wśród wyników wyszukiwania u Wujka Google.Battlefieldów i jego klonów jest wiele, niewiele mówi się jednak o typowo nintendowym podejściu do grania, zwłaszcza w Polandii. Mamy nadzieję choć trochę zapełnić tę lukę i tematyka japońsko-casualowo-rpgowa powinna dominować, ale tekstów o bardziej mainstreamowych produkcjach raczej też nie zabraknie. W najbliższym czasie zapewne pojawi się jakiś bardziej sensowny content (na tę bardziej lanserską część strony też trzeba poczekać – chwilowo można tam podejrzeć, na jakich planszach się rozgrywają mecze w Splatoonie – co pełni bardzo ważną, informacyjną funkcję ;)).

Stay fresh!

PS. Minion pragnie dodać od siebie, że CSSów ma dość na czas nieokreślony, więc reklamacji dotyczących wyglądu nie przyjmujemy ;)

Ciągle coś pisze, gdy wszyscy już mają jej dość, to publikuje na stronie. Tropiciel błędów (z różnym skutkiem). Lubi jRPG i visual novel, ale bardziej te pierwsze. Czasami obejrzy jakieś anime.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcielibyśmy poznać Twoje myśli, skomentuj!x