[Szort] Zaczęli i skończyli – Chaos Group Games

Szorty

Nareszcie ktoś, kto kończy i zaczyna… w przeciwieństwie do nas, oczywiście. Zaczęło się jak zwykle. Pewnego dnia Boberski udawał, że pracuje nad Expij.pl i leniwie przeglądał wiadomości na Facebooku. Jego uwagę przykuła jedna z nich – ta pochodząca od Chaos Group Games. I taki to wszystko miało początek… po prostu nie mogliśmy nie wesprzeć na swój sposób rodzimych twórców visual novel. Dziś prezentują swoją grę na Pyrkonie – trzymamy za nich kciuki! I oddajemy głos…

Chaos Group Games to grupa łącząca ludzi, którzy chcą w wolnym czasie podjąć próby stworzenia gier z gatunku VN. Nie jesteśmy ani studiem, ani niesamowitymi profesjonalistami. Można nas uznać za zwykłych ludzi mających chęci do działania. Rezultatem naszej pracy są dwa skończone projekty: “Artysta” oraz “Paranormal Cafe”. Teraz postanowiliśmy zmierzyć się z naszym najnowszym, trzecim pomysłem “Aker Fern”. Zamierzamy wykorzystać zebrane dotąd doświadczenie, aby najnowszy projekt okazał się największym i najlepszym jak dotąd dziełem grupy Chaos.

I odrobinę o najnowszym tytule CGG:

Mamy tutaj do czynienia z komedią osadzoną w klimacie szkolnym. To, co jednak wyróżnia bohatera, to to, że doskonale pamięta, kim był za swojego ostatniego życia. Taka sytuacja, na przestrzeni pełnej wersji gry, będzie stwarzała możliwość stopniowego poznawania pewnych tajemnic głównego bohatera, a w konsekwencji doprowadzi do odpowiedzi na pytanie:” czym, lub kim jest tytułowy Aker Fern”. Demo zawiera rozdział pierwszy. Jego ogranie, we wstępnym założeniu, powinno starczać na jakieś półtorej godziny gry.

Grę możecie pobrać z:
http://bit.ly/PC-Linux-Mac-AkerFern
http://bit.ly/Android-AkernFern

Wersja uproszczona jest też dostępna online, można powiedzieć, że to takie demo dema:
http://akernfern.stolicachaosu.pl/

Już niedługo nasza recenzja. Czekajcie, śledźcie i grajcie w produkcje Chaos Group Games, których więcej znajdziecie na ich stronie: https://stolicachaosu.pl/

Grają i piszą, kiedy tylko mają czas (choć Boberski nieproszony rzadko to robi i woli anime). W zasadzie oboje programują, chodzą na koncerty, bywają na konwentach. Autorzy strony.
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Chaos
Chaos
06/02/2020 18:03

To niesamowite że mój głos dotarł i tutaj ;) Pozdrawiam – Chaos/Dan ;)

ExpijPL
06/02/2020 18:03
Reply to  Chaos

Z radością pomogliśmy :) ~Boberski

2
0
Chcielibyśmy poznać Twoje myśli, skomentuj!x